Faceci z aparatami ortodontycznymi - 5 powodów, dla których faceci noszą aparaty ortodontyczne

Udostępnij:

Kiedy myślimy o aparaty ortodontyczne i inne prace ortodontyczne, pierwszy obraz, który często przychodzi do głowy zazwyczaj obejmuje nastolatków (lub ewentualnie Katy Perry działając jak nastolatek). Jednak korzyści płynące z prostych zębów i zdrowego uśmiechu nie są przeznaczone tylko dla dzieci.

Każdego roku coraz więcej dorosłych decyduje się na leczenie ortodontyczne, a duży odsetek tych dorosłych stanowią mężczyźni.

Faceci z aparatami ortodontycznymi. Jesteście zaskoczeni? My nie jesteśmy. Sprawdź te 5 powodów, dla których faceci noszą aparaty ortodontyczne. Będziemy mieć cię w i poza nim, zanim będziesz w stanie powiedzieć: "Fajna historia, bracie".

1. Jesteś w dobrym towarzystwie

Więcej mężczyzn poddaje się leczeniu ortodontycznemu teraz niż kiedykolwiek.

Ze wszystkich osób dorosłych poszukujących leczenia ortodontycznego, w tym aparatów ortodontycznych 44% to mężczyźni. Chłopcy rozważają aparaty ortodontyczne z wielu powodów. Poza oczywistą i często niesamowitą wizualną transformacją posiadania prostych zębów, aparaty ortodontyczne i inne leczenie ortodontyczne mogą pomóc skorygować lub rozwiązać inne problemy fizyczne, takie jak:

  • Przewlekłe bóle głowy i zgrzytanie zębami (bruksizm)
  • Problemy z higieną jamy ustnej i nierównomierne ścieranie, a nawet pękanie/łamanie zębów spowodowane przepełnieniem lub problemami z ustawieniem zębów
  • Problemy jelitowe i dietetyczne spowodowane niemożnością prawidłowego przeżuwania pokarmu

Uśmiechnij się i wiedz, że jesteś w dobrym towarzystwie. W rzeczywistości jest wielu facetów z aparatami ortodontycznymi, którzy nie boją się wstawić selfie.

aparat na zęby

2. Faceci z atrakcyjnymi uśmiechami są... Cóż, bardziej atrakcyjni.

A faceci z aparatem ortodontycznym mają prostsze, bardziej atrakcyjne uśmiechy.

To nie jest już tajemnicą, że dobrze wyglądający uśmiech jest jednym z, jeśli nie najważniejszym czynnikiem decydującym, że potencjalni koledzy używają do oceny, czy ktoś jest materiałem na randkę. W rzeczywistości, 71% samotnych kobiet poszukujących męskich partnerów uważa, że wspaniały, zdrowy uśmiech jest koniecznością, jeśli chodzi o randki.

 

3. Przynieś swój uśmiech do pracy - i zwiększ swoje szanse na awans i sukces zawodowy

Że badanie Kelton o uśmiechu i pierwsze wrażenie wykracza poza randki. Ludzie, którzy się uśmiechają (tak, nawet mężczyźni, którzy się uśmiechają) są postrzegane jako bardziej przystępne, inteligentne, współpracy, popularne i godne zaufania.

Masz ważne spotkanie lub wywiad zbliża? Ludzie, którzy uśmiechają się są bardziej prawdopodobne, aby być uznane lub zapamiętane, i mają zwiększone szanse na zatrudnienie lub awans. Upewnij się, że twój uśmiech będzie olśniewać i imponować tak samo jak twój życiorys.

 

4. Proste zęby są łatwiejsze do ochrony przed urazami sportowymi

Chyba że jesteś profesjonalnym sportowcem potajemnie nadzieję, aby Sports Illustrated listę mężczyzn z bezzębnych uśmiechów, to dobry pomysł, aby nosić ochraniacz na zęby i chronić zęby i mózg od wstrząsu podczas uprawiania sportu i innych działań sportowych.

Ochraniacze na zęby chronią najlepiej, gdy są dopasowane do prawidłowo ustawionych zębów. Prawda, Dwight? Steve Freeman/NBAE/Getty Images

Wystające, przepełnione lub w inny sposób nieprawidłowo ustawione zęby są trudniejsze do ochrony nawet podczas noszenia ochraniacza i bardziej narażone na urazy, pęknięcia, złamania, a nawet awulsje (to ładny sposób na określenie wybicia zęba).

Najskuteczniejszym rodzajem ochraniacza na zęby jest ten, który jest wykonany na zamówienie przez dentystę lub ortodontę, aby dokładnie pasował do Twoich ust i zębów. 1st Family Dental jest liderem w dostarczaniu sportowych i indywidualnie dopasowanych ochraniaczy na zęby w zaledwie kilku prostych krokach.

 

5. Doskonałe opcje leczenia ortodontycznego oznaczają lepsze, szybsze rezultaty

Jeśli rozważasz aparat ortodontyczny lub inne leczenie ortodontyczne, istnieje wiele opcji dostępnych, aby dać Ci najlepsze możliwe wyniki. Wraz z naszych wybitnych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów ortodontycznych, oferujemy następujące opcje leczenia w 1st Family Dental:

  • Tradycyjne aparaty ortodontyczne - są to najbardziej powszechne, metalowe zamki i druty. Z postępem w technice i materiałach, zamki są mniejsze i niższy profil.
  • Aparatbezbarwny - tak samo skuteczny jak aparat metalowy, ale z dodatkową zaletą ukrycia. Zamki są wykonane z ceramiki w kolorze zębów, a druty są prawie niewidoczne.
  • Aparatjęzykowy - te wykonane ze złota, dopasowane do indywidualnych potrzeb zamki mogą przesuwać zęby bez niczyjej wiedzy, ponieważ są mocowane na językowej stronie zębów. Aparaty lingwalne są tak samo skuteczne jak inne rodzaje aparatów ortodontycznych.
  • Invisalign ® - Wyprostuj swój uśmiech za pomocą serii niestandardowych, przezroczystych, wyjmowanych alignerów. Invisalign ® jest prawie niewidoczny i większość ludzi nawet nie zauważa. Te wykonane na zamówienie alignery mają również dodatkową zaletę, służąc jako nakładki wybielające do leczenia w domu.
  • AcceleDent®. - Turbodoładowanie leczenia aparatem ortodontycznym dzięki nowej technologii zwanej AcceleDent ®. Ten akcelerator leczenia pomaga szybciej przesuwać zęby za pomocą mikropulsów, czyli drobnych drgań. 1st Family Dental oferuje tę technologię dla naszych dorosłych pacjentów ortodontycznych, aby pomóc im osiągnąć optymalne wyniki, jednocześnie skracając czas leczenia nawet o 50%.

Zobacz więcej na: http://zdrowyzab.eu

Socialmedia

Warte uwagi

10 powodów, dla których implanty...

Jeśli brakuje Ci zęba lub masz kilka brakujących zębów, należy rozważyć wszczepienie implantów stomatologicznych. Choć nie są one jedynym rozwiązaniem, implanty przynoszą niezrównane...

Nagłówek html

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adi ising elit sed diam nonummy nibh euismodti ncidunt utlaoreet dolore magna aliquam er autem vel eum iriure dolor ind .