Pomoc dla najzdolniejszych pacjentów stomatologicznych po zabiegach administracyjnych

Udostępnij:

London's The Dental Surgery oferuje pomoc dla pacjentów z Finest Dental, który poszedł do administracji niedawno.

Wielu pacjentów dentystycznych, które były traktowane w Cannon Street, Liverpool Street i Bermondsey oddziałów Finest Dental w Londynie są teraz w lewo, potrzebując kontynuacji ich leczenia gdzie indziej.

The Dental Surgery, z siedzibą w mieście Londyn, może pomóc poprzez ocenę pacjentów z tych praktyk, którzy są w połowie leczenia ortodoncji lub stomatologii implantologicznej wraz z innymi ogólnymi potrzebami stomatologicznych.

Zapewniamy bezpłatne rozmowy wideo dla pacjentów Finest Dental z zespołem The Dental Surgery dotyczące ich leczenia ortodontycznego lub implantologicznego. Chociaż nie możemy zagwarantować, że przejmiemy leczenie pacjenta, możemy przedstawić zarys cen i kolejne kroki w dalszym leczeniu.

Każdy, kto jest obecnie w trakcie leczenia ortodontycznego lub implantologicznego w Finest Dental i chciałby zobaczyć The Dental Surgery na bezpłatną rozmowę wideo na temat swojego leczenia stomatologicznego, proszę kliknąć tutaj i przesłać zdjęcia jamy ustnej i zębów. Członek naszego zespołu oceni te zdjęcia i będziemy w kontakcie, aby umówić się na rozmowę wideo.

Jeśli to możliwe, proszę podzielić się z nami następującymi informacjami podczas wysyłania swoich danych:

  • Rodzaj posiadanego aparatu ortodontycznego
  • Rodzaj wszczepionych implantów
  • Data rozpoczęcia leczenia
  • Kopia planu leczenia
  • Zdjęcia rentgenowskie wykonane przed leczeniem

Proszę zauważyć, że The Dental Surgery nie wymaga depozytu dla bezpłatnej rozmowy, jednak jeśli zdecydujesz się odwiedzić nas, aby kontynuować leczenie, będziemy prosić, aby przejść pełne badanie stomatologiczne w naszych obecnych opłat (proszę zobaczyć nasze ceny tutaj). Niestety, nie możemy kontynuować leczenia bezpłatnie, omówimy dokładny koszt kontynuacji leczenia po badaniu w praktyce.

O The Dental Surgery

W The Dental Surgery, mamy blisko 30 lat doświadczenia i etos zawsze stawiając potrzeby pacjenta na pierwszym miejscu. Jeśli szukasz dentysty, higienistki, ortodonty, periodontologa lub endodonty w City of London, skontaktuj się z nami lub zarezerwuj wizytę online (jest link po prawej stronie tej strony, jeśli jesteś na komputerze lub na górze na telefonie komórkowym). Znajdujemy się blisko stacji Tower Hill, Fenchurch Street, Bank i Monument. Aby zobaczyć, co nasi pacjenci mają do powiedzenia o nas, zobacz nasze niezależne recenzje Google tutaj.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt pod numerem 020 7680 1800.

Socialmedia

Warte uwagi

Zestresowany? Stwórz i utrzymaj równowagę...

Stawianie na pierwszym miejscu wymagań związanych z pracą i życiem osobistym może często prowadzić do stresu, nieszczęścia i spadku wydajności. Chociaż stres może czasami pomóc nam...

Nagłówek html

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adi ising elit sed diam nonummy nibh euismodti ncidunt utlaoreet dolore magna aliquam er autem vel eum iriure dolor ind .