Każdy chce mieć bielszy uśmiech, ale podjęcie decyzji o przeprowadzeniu zabiegu wybielania może być trudne. Mity i stereotypy mogą prowadzić do negatywnych skojarzeń, hamując postęp w leczeniu. Poniżej znajdują się trzy błędne przekonania na temat wybielania zębów:

Zabiegi wybielania zębów w moim gabinecie lekarskim nie są bardziej skuteczne niż te kupowane w drogeriach.
Przeciwnie, wybielacze o maksymalnej mocy, które zapewniają nasi dentyści, dają najlepsze i najszybsze rezultaty wybielania zębów. Innym czynnikiem, który sprawia, że zestawy wybielające dostarczane przez dentystę są najbardziej skuteczne, jest fakt, że nakładki są idealnie dopasowane do każdego pacjenta, dzięki czemu żel pozostaje w bliższym, bardziej precyzyjnym kontakcie z zębami. Nie trać czasu w aptece, kiedy możesz uzyskać od nas jaśniejszy, bielszy uśmiech w rekordowo krótkim czasie!

Wybielanie zębów szkodzi emalii.

Pomimo tego negatywnego błędnego przekonania, wybielanie zębów w rzeczywistości nie szkodzi szkliwu zęba. Wybielanie działa poprzez otwieranie porów zęba. Pozwala to na przedostanie się nadtlenku do wewnętrznej struktury zęba i usunięcie przebarwień. Z czasem pory zamykają się ponownie, pozostawiając szkliwo nieuszkodzone.

Nigdy więcej nie można pić kawy ani wina po wybielaniu.

Podczas gdy pacjentom mówi się, aby trzymali się z dala od silnych plam i kwaśnych pokarmów, takich jak czerwone wino i kawa, nie jest to na zawsze! Dentyści zalecają to tylko przez pierwszych kilka dni po zabiegu, ponieważ pory w zębach pozostają otwarte, a reakcja chemiczna zachodzi w ciągu kilku dni.

Zabiegi wybielania mogą być zastraszające, zwłaszcza jeśli nie zostaniesz odpowiednio poinformowany. Ważne jest, aby znać fakty przy podejmowaniu decyzji dotyczących zębów! Chcemy, abyś miała uśmiech, który sprawi, że poczujesz się pewnie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wybielania zębów, skontaktuj się z naszym biurem już dziś. Zawsze jesteśmy tu, aby pomóc!

Socialmedia

Warte uwagi

Jak dentyści i opiekunowie mogą pomóc...

  Demencja jest chorobą powszechnie występującą u osób powyżej 65 roku życia, która powoduje upośledzenie zdolności poznawczych, umiejętności komunikacyjnych oraz zdolności...

Nagłówek html

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adi ising elit sed diam nonummy nibh euismodti ncidunt utlaoreet dolore magna aliquam er autem vel eum iriure dolor ind .