Podczas Medicare może być pierwszą opcją, która przychodzi do głowy, to nie pomaga w rzeczywistości z większości seniorów dentystycznych potrzeb opieki. Na szczęście, nowe plany dentystyczne dla seniorów są dostępne, aby łatwiej było sobie pozwolić zarówno rutynowe i awaryjne opieki stomatologicznej przez cały emerytalnych lat. Ubezpieczenie stomatologiczne AARP jest jedną z dobrze ugruntowanych opcji, ale wielu seniorów decyduje się na dentystyczne plany oszczędnościowe zamiast.

Zobacz nasze dwa najlepsze stomatologiczne plany oszczędnościowe:

Nie jesteś pewien, który plan wybrać? Porównaj opcje poniżej i odkryj, jaki rodzaj planu dentystycznego będzie dla Ciebie najlepszy.

Prawda o pokryciu dentystycznym Medicare Medicare pomaga w pokryciu kosztów medycznych dla seniorów, ale nie jest realną opcją dla seniorów ubezpieczenia stomatologicznego. Podczas gdy w rzadkich przypadkach może pomóc w zabiegach chirurgicznych w obrębie jamy ustnej - związanych z innym schorzeniem - Medicare nie pokrywa rutynowej opieki stomatologicznej dla osób dorosłych powyżej 65 roku życia. Zgodnie z prawem, Medicare nie może płacić za czyszczenie, wypełnienia, korony, protezy i większość innych prac dentystycznych. Chociaż istnieje kilka wyjątków, nie można patrzeć na Medicare jako źródło ubezpieczenia dentystycznego dla seniorów. "Zgodnie z prawem, Medicare ma zakaz płacenia za czyszczenie, wypełnienia, korony, protezy i większość innych prac dentystycznych".
Co powinien pokryć mój plan dentystyczny dla seniorów?
Twój plan dentystyczny powinien pokrywać powszechne zabiegi dentystyczne dla seniorów, w tym:
Skaling i planowanie korzeni zębów Wybielanie zębów Leczenie kanałowe Wizyta w gabinecie dentystycznym Protezy zębowe Chirurgiczna korekta szczęki Higiena protez Leczenie raka jamy ustnej Leczenie pleśniawek Zabiegi te dotyczą typowych problemów stomatologicznych u seniorów: Choroby dziąseł Zaciemnione zęby Próchnica korzeniowa Zmniejszone poczucie smaku Suchość w ustach Utrata zębów Nierówna kość szczęki Zapalenie tkanek w przypadku protez Rak jamy ustnej Pleśniawki
Jakie plany stomatologiczne dla seniorów są dostępne?
Czy AARP oferuje ubezpieczenie dentystyczne?

Miliony ludzi powyżej 50 roku życia wstąpiło do Amerykańskiego Stowarzyszenia Emerytów (AARP). Jeśli jesteś członkiem AARP w dobrej kondycji, możesz zapisać się na plan ubezpieczenia dentystycznego AARP zarządzany przez Delta Dental.

W tym planie, masz wybór pomiędzy dwoma rodzajami pokrycia: Plan A i B (oba PPO) lub DeltaCare USA (DHMO). Jednak te plany mają wyższe składki niż wiele innych opcji planu dentystycznego, mają roczne maksimum w wysokości $1,500, roczne okresy oczekiwania na niektóre procedury i wykluczenia niektórych wcześniej istniejących warunków.

Jaki jest najlepszy plan dentystyczny dla seniorów?

Plany oszczędnościowe są popularną alternatywą ubezpieczenia dentystycznego, która czasami jest pomijana przez seniorów, ale może zaoferować doskonałe oszczędności. Plany te, zwane również planami rabatowymi, są przystępne, opłacalne i mogą pomóc w uzyskaniu znacznych zniżek u dentysty raz po raz. Te plany dentystyczne są idealne dla osób o stałych dochodach, które szukają oszczędności przy KAŻDEJ wizycie u dentysty, bez względu na to, jak dużo pracy jest potrzebne.

Plany oszczędnościowe dla seniorów zmniejszają koszty leczenia dentystycznego na emeryturze. Te plany stomatologiczne dla seniorów są doskonałą alternatywą dla programu AARP z wielu powodów:

Dowiedz się więcej o tym, jak dentystyczny plan oszczędnościowy może zapewnić Ci niedrogą, doskonałą opiekę dla zabiegów stomatologicznych, których potrzebujesz.

Jaka jest różnica między ubezpieczeniem dentystycznym AARP a najlepszymi planami oszczędnościowymi?

Dental Access powered by the Aetna Dental Access Network i Careington Care 500 to dwa najbardziej skuteczne plany oszczędnościowe dla dentystów w całym kraju.

Ceny podane powyżej są oparte na indywidualnym planie w Dallas, TX. Liczba dentystów i ceny planu AARP będą się różnić w zależności od lokalizacji.

Dowiedz się więcej o nowych opcjach planów dentystycznych dla seniorów

Te niedrogie alternatywy ubezpieczeniowe pomagają seniorom w całym kraju uzyskać opiekę dentystyczną, której potrzebują, kiedy jej potrzebują.

Czy seniorzy lubią dentystyczne plany oszczędnościowe? Usłysz osobistą historię Diane o oszczędzaniu na stomatologię

Wiele tradycyjnych planów ubezpieczeniowych dla seniorów ogranicza oszczędności do 1500 dolarów rocznie i ma długie terminy oczekiwania na potrzebne zabiegi. Diane i jej mąż zarejestrowali się, mogli od razu skorzystać z potrzebnych im zabiegów dentystycznych i zaoszczędzili 3000 dolarów w ciągu zaledwie 3 miesięcy.

Znajdź najbliższy plan dentystyczny dla seniorów! Szukaj według kodu pocztowego

Masz więcej pytań na temat naszych planów dentystycznych zniżki? Proszę zadzwoń do nas pod numer 855-927-4406 lub zobacz ile możesz zaoszczędzić na wizycie u dentysty korzystając z tego przyjaznego zasobu.

Socialmedia

Warte uwagi

Wskazówki dotyczące wyboru taniego dentysty

Szukasz taniej opieki stomatologicznej u dobrego dentysty? Czy po prostu przeniósł się do nowego obszaru, zakup nowego planu ubezpieczenia, lub nie był do dentysty w jakiś czas, znalezienie...

Nagłówek html

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adi ising elit sed diam nonummy nibh euismodti ncidunt utlaoreet dolore magna aliquam er autem vel eum iriure dolor ind .