Szukasz taniej opieki stomatologicznej u dobrego dentysty? Czy po prostu przeniósł się do nowego obszaru, zakup nowego planu ubezpieczenia, lub nie był do dentysty w jakiś czas, znalezienie niedrogiego, godnego zaufania dentysty może być proces prób. Czytaj dalej, aby uzyskać kilka wskazówek, jak znaleźć taniego dentystę. Opcje taniej opieki stomatologicznej W zależności od sytuacji finansowej, chodzenie do tradycyjnego gabinetu stomatologicznego może nie być wykonalne. Możesz chcieć przyjrzeć się następującym opcjom znalezienia taniego dentysty: Community Health Centers.

Szczególnie w obszarach wiejskich , gdzie tradycyjne gabinety stomatologiczne nie są łatwo dostępne , może być w stanie uzyskać podstawową opiekę stomatologiczną w społeczności centrum zdrowia . Ośrodki te są często finansowane ze środków federalnych i zapewniają różne bezpłatne lub tanie usługi zdrowotne, często w skali przesuwnej w zależności od potrzeb finansowych. Dowiedz się więcej o opiece dentystycznej w przychodni a tradycyjnym gabinecie. Medicaid lub CHIP (Children's Health Insurance Program).

W niektórych przypadkach, Medicaid może zapewnić świadczenia stomatologiczne. Jednak poszczególne stany ustalają własne zasady, dlatego należy wcześniej upewnić się, ile pieniędzy pokryje Medicaid. Nawet w stanach, które zapewniają świadczenia stomatologiczne w ramach Medicaid, nie wszyscy dentyści je akceptują. Dobrą wiadomością jest to, że Twoje dzieci często mogą otrzymać świadczenia stomatologiczne w ramach Medicaid lub CHIP, nawet jeśli dorośli nie zawsze kwalifikują się do nich zgodnie z prawem stanowym. Szkoły stomatologiczne. Szkoły dentystyczne mogą być doskonałym sposobem na uzyskanie taniej opieki stomatologicznej. Studenci praktykujący na tobie nie będą licencjonowanymi dentystami, jednak będą pod nadzorem wydziału. Szkoły dentystyczne mają kilka wad, jednak. Często mają wielomiesięczne listy oczekujących na leczenie, i nie może być jeden w pobliżu, więc jeśli jesteś w bólu lub masz pilną potrzebę dentystyczną, mogą nie być realną opcją. Zobacz listę szkół stomatologicznych w Twojej okolicy. Donated Care. Jeśli sprawdzisz lokalne wiadomości, biura dentystyczne często oferują dni bezpłatnej opieki stomatologicznej dla niektórych populacji. Na przykład Aspen Dental's MouthMobile to "42-stopowy gabinet dentystyczny na kółkach", który podróżuje po kraju, zapewniając bezpłatną opiekę stomatologiczną weteranom.

Jesteś weteranem? Sprawdź, kiedy MouthMobile przyjedzie do Ciebie! Zapytaj swojego dentystę o zniżki gotówkowe, plany rabatowe i opcje płatności. Jeśli masz już swojego dentystę, którego lubisz, ale koszty opieki stomatologicznej stają się dla Ciebie zbyt wysokie, nie wahaj się o tym poinformować! Zwłaszcza jeśli byłeś lojalnym pacjentem, mogą być w stanie pomóc ci, dając 10-15% zniżki za płacenie gotówką lub ustawiając cię na jakiś plan płatności. Mogą one oferować w domu planu rabatowego, który może zaoszczędzić pieniądze, lub mogą uczestniczyć w krajowej sieci dyskontowej planu dentystycznego, które można dołączyć, aby zaoszczędzić więcej procent od rachunków stomatologicznych.

Znalezienie niedrogiego biura dentystycznego Być może można sobie pozwolić na regularne biuro stomatologiczne i nie chcesz iść do szkoły dentystycznej lub kliniki wspólnotowej, ale po prostu nie chcesz wydać więcej niż trzeba! Oto kilka wskazówek, jak znaleźć tanie biuro stomatologiczne w pobliżu. Zdobądź rekomendacje Ważne jest, aby znaleźć dentystę, że czujesz się komfortowo z. Dlaczego nie zacząć od uzyskania rekomendacji od osób, którym już ufasz? Rozważ poproszenie następujących osób o rekomendacje: Rodzina, przyjaciele lub inne osoby, którym ufasz Twój lekarz Twój obecny dentysta, jeśli przeprowadzasz się w nowe miejsce Twój plan dentystyczny lub ubezpieczenie, aby znaleźć taniego dentystę, który akceptuje ten plan. Jeśli wszystko inne zawiedzie, skorzystaj z narzędzia ADA Find-a-Dentist, aby znaleźć zatwierdzonych przez ADA dentystów w Twojej okolicy. Otrzymując rekomendacje od innych, powinieneś być w stanie skompletować dobrą listę potencjalnych dentystów. Kiedy już będziesz mieć swoją listę, możesz zacząć przyglądać się każdemu indywidualnemu dentyście i jego praktyce, aby wybrać najlepszego dla siebie.

Sprawdź recenzje online Google, Yelp i Facebook mogą być doskonałymi zasobami do znalezienia taniego dentysty, któremu można zaufać. Upewnij się, aby przeczytać wiele recenzji, zarówno dobrych, jak i złych.

Sprawdzanie recenzji online będzie doskonałym kolejnym krokiem po uzyskaniu opinii od rodziny i przyjaciół, aby zobaczyć, co reszta społeczności mówi. Jak najlepiej wykorzystać czytanie recenzji dentystów online Korzystaj z wielu źródeł.

Sprawdzanie Google, Facebook i Yelp razem da Ci lepszy pomysł niż tylko sprawdzanie jednego źródła. Gabinet stomatologiczny może mieć 3,5 gwiazdki na Yelp, ponieważ ma tylko dwie recenzje i jedna z nich jest 1 gwiazdką, ale mogą mieć 4,8 gwiazdki na Facebooku z 150 recenzji, co byłoby o wiele bardziej wiarygodne. Przeczytaj recenzje - nie tylko patrzeć na gwiazdy. Może być tak, że wszystkie jednogwiazdkowe recenzentów są po prostu zły, ponieważ okazało się, że potrzebują bardzo drogie leczenie stomatologiczne, lub może się okazać, że dentysta popełnił poważny błąd z ich ust. Może być nawet tak, że dentyści i higienistki są doskonałe, ale jeden z członków personelu biura jest po prostu niegrzeczny.

Ważne jest, aby faktycznie przeczytać recenzje, aby zrozumieć, co kryje się za gwiazdkami. Możesz być w stanie znieść nieuprzejmą asystentkę administracyjną znacznie lepiej niż źle wyposażonego dentystę! Zwróć uwagę na odpowiedzi gabinetu dentystycznego. Jeśli klienci są delegowania uzasadnionych skarg, które nie są adresowane, to jest czerwona flaga w dzisiejszym wieku cyfrowym. Chcesz gabinet stomatologiczny, który zwraca uwagę na to, jak jego pacjenci robią po ich procedur, a nie tylko podczas gdy są w gabinecie stomatologicznym. Jeśli biuro stomatologiczne robi wszystko, co może, aby zająć się skargami uprzejmie i kompetentnie, to dobry znak. Osobista wizyta w gabinecie dentystycznym Przed podjęciem ostatecznej decyzji, możesz chcieć odwiedzić gabinet stomatologiczny osobiście. To może nie mieć znaczenia, co mówią członkowie Twojej rodziny, co mówią recenzje online, a nawet jak tani dentysta jest, jeśli masz złe przeczucia ciągnąc do miejsca. Jeśli chodzi o coś tak ważnego jak opieka stomatologiczna , chcesz czuć się komfortowo i bezpiecznie. Oto kilka rzeczy do rozważenia podczas wizyty w gabinecie stomatologicznym: Lokalizacja gabinetu.

Czy gabinet znajduje się w dogodnej dla Ciebie lokalizacji? Czy będziesz w stanie łatwo dojechać tam z domu lub z pracy? Jeśli gabinet znajduje się daleko lub trudno do niego dojechać, być może warto ponownie rozważyć korzystanie z niego jako swojego dentysty. Harmonogram wizyt. Jakie są godziny pracy gabinetu? Jaka jest polityka dotycząca odwoływania lub zmiany terminów wizyt? Upewnij się, że możesz wygodnie dopasować godziny wizyt do swojego planu dnia.

Personel. Czy personel jest przyjazny i pomocny? Rozważ jakość personelu dentystycznego, ponieważ są to ludzie, którzy będą głównie interakcji z podczas wizyty. Wiele osób opiera swoją decyzję tylko na stomatologa, ale należy pamiętać, że będzie zobaczyć personel biura i higienistki znacznie częściej niż dentysta. Czystość gabinetu. Nikt nie chce, aby jego zęby były czyszczone w niehigienicznym środowisku. Upewnij się, że czujesz się komfortowo z czystością i organizacją biura. Koszt procedur. Jakie są typowe opłaty wyglądają jak? Czy ceny wydają się rozsądne w porównaniu z innymi dentystami w okolicy? Badanie średnich cen usług dentystycznych w Internecie może być trudne, ponieważ wiele gabinetów dentystycznych nie podaje dokładnych cen bez wcześniejszej wizyty pacjenta. Dzięki planowi Careington Care 500, który oferujemy w 1Dental, można zapoznać się z listą średnich cen zabiegów stomatologicznych w danej okolicy i dokładnymi zniżkami, jeśli zdecydują się Państwo na przystąpienie do planu. Akceptowane plany ubezpieczeniowe. Nie wszyscy dentyści akceptują wszystkie ubezpieczenia lub plany dentystyczne.

Niektóre praktyki dentystyczne nie akceptują żadnego ubezpieczenia, a Twój plan może nie być wart płacenia, jeśli ciągle chodzisz poza siecią. Coraz więcej praktyk oferuje własne plany rabatowe, więc upewnij się, że zapytasz, czy mają coś takiego podczas wizyty. Ponadto, w zależności od dentysty, może być tańsze płacić ceny gotówką niż płacić za drogie ubezpieczenie stomatologiczne z okresami oczekiwania i limitami rocznymi. Polityka skierowań.

Jaka jest polityka dotycząca specjalnych procedur, które muszą być wykonane poza gabinetem? Czy dentysta kieruje do konkretnego specjalisty, czy trzeba będzie znaleźć kogoś na własną rękę? Wiedza na ten temat z góry, zamiast późniejszego zaskoczenia, może pomóc Ci w podjęciu decyzji o skorzystaniu z usług dentysty. Znalezienie taniego dentysty, któremu można zaufać Ważne jest, aby nie tylko znaleźć taniego dentystę, ale również takiego, któremu można zaufać.

Twoje zęby są inwestycją na całe życie. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do dentystycznego planu rabatowego przez 1Dental, dentyści przechodzą przez dokładny proces weryfikacji i zatwierdzania przed dołączeniem do sieci, w tym 5-letnią ocenę historii pracy. Otrzymujesz dostęp do wysokiej jakości opieki dentystycznej u w pełni licencjonowanych dentystów, a wielu członków zgłasza, że otrzymują 50% lub więcej zniżki od swoich rachunków dentystycznych. 

Więcej na: http://stomatologkrakow.net.pl

Socialmedia

Warte uwagi

Jak słońce uszkadza skórę i co można z tym...

W związku z tym, że maj jest tygodniem świadomości na temat słońca, The Dental Surgery uznała za stosowne poinformować o niebezpieczeństwach związanych ze zbyt dużą ilością słońca i...

Nagłówek html

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adi ising elit sed diam nonummy nibh euismodti ncidunt utlaoreet dolore magna aliquam er autem vel eum iriure dolor ind .