Allcare Dental and Dentures zamyka działalność na terenie całego kraju

Udostępnij:

 

Korporacja Allcare Dental & Dentures została zamknięta niespodziewanie w poniedziałek, 3 stycznia. Pacjenci przybywający na leczenie zostali powitani przez znaki na drzwiach bez wcześniejszego powiadomienia o szokującej wiadomości. Pracownicy zostali powiadomieni równie niespodziewanie telefonem, a teraz setki pracowników rozpoczynają nowy rok od poszukiwania pracy.

Strona internetowa Allcare Dental

Firma bare-bones alternatywna strona internetowa mówi, że ich drzwi są na stałe zamknięte. Powiedzieli, że nie dali pacjentom żadnego powiadomienia, ponieważ zarówno ich sieć komputerowa i system telefoniczny zostały nagle wyłączone przez dostawcę sieci. Ich dawna strona internetowa została również zamknięta. Podali ten powód dla tej oszałamiającej wiadomości:

Powodem zamknięcia jest to, że biznes stał się poważnie ograniczony gotówką i nie miał sposobu, aby kontynuować działalność w przyszłości. Allcare był pewny swojego planu finansowego, aby uniknąć tej sytuacji. Plan zakładał likwidację nierentownych placówek przy jednoczesnym pozyskaniu kapitału od grupy kapitałowej. Jednak planowana data zamknięcia transakcji kapitałowej nie została dotrzymana, a firma nie miała czasu potrzebnego do zamknięcia transakcji z grupą kapitałową. Finansowanie pomostowe próbowano wypełnić lukę finansową, ale nie udało się go pozyskać.

Eksperci przewidują, że firma wkrótce złoży wniosek o upadłość - pozostawiając pacjentów z niewielką nadzieją na odzyskanie swoich pieniędzy.

Pacjenci Allcare

Allcare Dental miało swoje biura w całym kraju, więc ta sytuacja dotknęła tysiące pacjentów. Pacjenci, którzy przedpłacili za leczenie mogą skontaktować się z lokalnym prokuratorem generalnym, ale niektóre władze ostrzegają byłych pacjentów Allcare, aby nie robili sobie nadziei. Jest mała szansa, że ich pieniądze zostaną im zwrócone, mówią niektóre władze. Wielu pacjentów powiedziało, że czekali na swoje protezy, aby wejść, a teraz pozostają niezdolni nawet do jedzenia prawidłowo.

Strona Allcare mówi, że firma pracuje nad przeniesieniem rekordów pacjentów do pobliskich biur dentystycznych. Teraz, 2 dni po zamknięciu, rekordy pacjentów z biur tylko w jednym mieście zostały w pełni przeniesione: Boardman, Ohio. Strona Allcare mówi, że pracują również nad biurami w Iowa, North Dakota i New Hampshire, a także w części Ohio i Nowego Jorku.

Byli pracownicy

Według kilku forów skarg, pracownicy zostali poinformowani 17 grudnia, że biura będą zamknięte na święta i zostaną ponownie otwarte 3 stycznia. Pracownicy powiedzieli, że musieli się spieszyć i powiadomić pacjentów o tej nagłej zmianie, zapewniając ich, że ich wizyty zostaną przesunięte na styczeń.

Byli pracownicy Allcare przepraszają obficie na wielu forach internetowych i starają się zapewnić pacjentów, że nie wiedzieli o zbliżającym się zamknięciu. Wielu z nich mówiło, że zostali powiadomieni w Sylwestra, zaledwie 3 dni przed zamknięciem placówki.

Miejmy nadzieję, że wkrótce zostanie ujawnionych więcej informacji na temat przyczyn tej decyzji. Do tego czasu, pacjenci Allcare z nagłymi przypadkami stomatologicznymi powinni odwiedzić innego lokalnego dentystę lub udać się na pogotowie.

Dowiedz się więcej na: http://stomatologkrakow.net.pl

Socialmedia

Warte uwagi

Na co zwracać uwagę w miesiącach letnich, aby...

  Kiedy myślimy o lecie, myślimy o relaksie, wyrwaniu się z naszych normalnych harmonogramów, próbowaniu nowych rzeczy i podjadaniu przy basenie. Są to niektóre z powodów, dla...

Nagłówek html

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adi ising elit sed diam nonummy nibh euismodti ncidunt utlaoreet dolore magna aliquam er autem vel eum iriure dolor ind .