Estetyka twarzy zazwyczaj odnosi się do nieoperacyjnych zabiegów na twarz, które mają właściwości odmładzające lub przeciwstarzeniowe.

Odpowiemy na pytanie "czym jest estetyka twarzy", szczegółowo opisując czym są te zabiegi oraz jaki efekt mogą przynieść i jakie są ich zalety.

Na najbardziej podstawowym poziomie, estetyka twarzy to małe, niechirurgiczne zabiegi, które w zauważalny, ale subtelny sposób poprawiają wygląd.

Mogą one pomóc zamaskować lub nawet opóźnić upływ czasu, dając twarzy i osobie mały impuls, poprawiając tym samym pewność siebie tak samo jak uśmiech czy skórę.

W Facial Aesthetics In The City, naszej klinice estetyki twarzy w Londynie, wierzymy, że estetyka twarzy powinna robić różnicę, ale bez bycia nadmiernie zauważalną. Efekt powinien być atrakcyjny, a nie niepokojący.

Estetyka twarzy - podstawy

Kosmetyki estetyczne twarzy to klinicznie bezpieczne preparaty wstrzykiwane, które są używane do blokowania sygnałów nerwowych do mięśni w celu rozluźnienia mimiki twarzy lub do zdefiniowania, ponownego rozjaśnienia i podkreślenia konturów twarzy.

Są to zadania, do których wykonywania stomatolodzy są wyjątkowo dobrze wykwalifikowani dzięki znajomości anatomii twarzy i zręczności w wykonywaniu delikatnych zabiegów na co dzień.

Nie składamy fałszywych obietnic: nie możemy odjąć dziesięcioleci od Twojego wyglądu, ale możemy złagodzić niektóre skutki upływu czasu, stresu i pracy.

Chcemy, aby ludzie myśleli, że wyglądasz zdrowo i świeżo.

Przyjrzyjmy się pokrótce dwóm kluczowym rodzajom zabiegów estetycznych na twarz - zastrzykom przeciwstarzeniowym i wypełniaczom dermalnym.

Zastrzyki przeciwstarzeniowe

Zastrzyki przeciwstarzeniowe mogą być podawane w różnych obszarach twarzy, aby zrelaksować skórę i złagodzić skutki stresu, starzenia się i emocji.

Zastrzyki te tymczasowo blokują sygnały z nerwów do drobnych, leżących u ich podłoża mięśni, ponieważ to właśnie ich napinanie jest przyczyną powstawania niepożądanych zmarszczek.

Najczęściej stosowane na czole i wokół oczu, zastrzyki przeciwzmarszczkowe mogą być również stosowane w leczeniu "uśmiechu dziąsłowego" poprzez rozluźnienie mięśnia, który unosi górną wargę.

Innym popularnym i skutecznym zastosowaniem tego zabiegu jest nadmierne pocenie się pod pachami, wiele gwiazd jest znanych z poddawania się temu zabiegowi przed wydarzeniami na czerwonym dywanie, aby uniknąć żenujących momentów.

Wypełniacze dermalne

Zawarty w wielu kremach nawilżających do twarzy kwas hialuronowy jest naturalnie występującą w organizmie substancją, która pomaga utrzymać nawilżenie i zdrowy wygląd skóry, ale jego poziom zmniejsza się wraz z wiekiem.

Działanie wypełniaczy skórnych polega na uzupełnianiu kwasu hialuronowego w wybranych obszarach.

Wypełniacze dodają objętości i odmładzają skórę, a nawet mogą być stosowane do wypełniania głębokich linii twarzy lub zmiany kształtu rysów poprzez wygładzanie od wewnątrz.

Z czasem wypełniacze rozpuszczają się, ale efekty mogą być widoczne nawet przez dziewięć miesięcy, co sprawia, że jest to zabieg, którego korzyści utrzymują się przez długi czas.

Walka z procesem starzenia się skóry

Chociaż wypełniacze dermalne są często stosowane do zwalczania oznak starzenia się skóry, takich jak linie i niechciane fałdy, są one również wykorzystywane do leczenia schorzeń niezwiązanych z wiekiem, takich jak blizny lub ślady po trądziku. Wypełniacze dermalne mogą być nawet stosowane do podkreślania takich cech jak usta i kości policzkowe.

Ponownie podkreślamy potrzebę fachowej aplikacji. Wygładzasz i wypełniasz najbardziej widoczną część swojego ciała - swoją twarz, jeśli efekty mają wyglądać naturalnie, musi to zrobić ktoś wykwalifikowany i doświadczony.

Niewiarygodnie, zabiegi stają się dostępne w sklepach na głównych ulicach, starając się odpowiedzieć na zapotrzebowanie na wygodę i przystępność.

Fizjologia twarzy jest skomplikowana, jeśli zabiegi nie są podawane prawidłowo i wystąpią reakcje niepożądane, chcesz być w rękach wyszkolonego lekarza, który ma dostęp do wszystkich narzędzi i leków wymaganych do odwrócenia leczenia tak szybko, jak to możliwe.

To może prowadzić do znacznie więcej pieniędzy wydanych w dół linii, aby poprawić wszelkie problemy stworzone, nie wspominając o psychologicznym wpływem.

Opłaty związane z estetyką twarzy

Aby zorientować się, ile kosztuje profesjonalne leczenie, zapoznaj się z naszymi opłatami - są one przejrzyste i dostępne są bezpłatne konsultacje, podczas których otrzymasz dokładny koszt zabiegów, których potrzebujesz.

 W połączeniu z tytułem magistra historii sztuki oraz zaawansowanymi kwalifikacjami w zakresie podawania toksyny botulinowej i wypełniaczy skórnych (uzyskanymi w London School of Facial Aesthetics), łączy ona swoją kliniczną zręczność z artystycznym spojrzeniem w sposób, który pomaga jej pacjentom osiągnąć rezultaty jak najlepiej dopasowane do ich budowy twarzy.

Często naiwnie postrzegane jako zabiegi dla próżności, efekty zabiegów estetycznych na twarzy mogą mieć pozytywny wpływ na życie, a prosty zastrzyk pewności siebie może tak wiele zmienić w czyimś spojrzeniu i zachowaniu.

Lepiej też zapobiegać niż leczyć, dlatego estetykę twarzy rozważają coraz młodsze osoby - ostatnie badania sugerują, że grupa wiekowa poniżej 35 lat jest najbardziej skłonna do poddania się zabiegom w ciągu najbliższego roku oraz do poddania się zabiegom w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

O wiele łatwiej jest zapobiegać powstawaniu zmarszczek niż zminimalizować wygląd bardzo głębokich linii.

Coraz częściej drobne zabiegi na twarz stają się częścią szerszego programu samoopieki i rutyny pielęgnacyjnej, podobnie jak dbanie o kondycję fizyczną poprzez chodzenie na siłownię.

Estetyka twarzy - najczęściej zadawane pytania

Jeśli po raz pierwszy zastanawiasz się nad zabiegami estetycznymi twarzy, to naturalne, że masz pytania i pewne obawy.

Ludzie często chcą znać ramy czasowe - są to zabiegi, które są szybkie do wykonania, powodują minimalny dyskomfort i nie wymagają prawie żadnego czasu na rekonwalescencję.

W przypadku wypełniaczy dermalnych efekty są natychmiastowe, podczas gdy zastrzyki przeciwzmarszczkowe wymagają zazwyczaj kilku dni, a pełny efekt widoczny jest po kilku tygodniach.

Długotrwały efekt

Efekty utrzymują się przez wiele miesięcy - do pięciu miesięcy w przypadku zabiegów przeciwzmarszczkowych i do dziewięciu miesięcy w przypadku wypełniaczy dermalnych. Oczywiście efekty z czasem zanikają, co może niektórych uspokoić, ponieważ twarz zmienia się z upływem czasu, a zabiegi sprzed lat mogą już nie dawać pożądanego wyglądu.

Zamiast tego, zabiegi trwają dość długo, ale w miarę ich zanikania, można podjąć decyzję. Czy początkowy zabieg należy po prostu powtórzyć, czy też twarz z czasem nieco się zmieniła, co skłoniło nas do subtelnej zmiany sposobu stosowania wypełniaczy i zastrzyków?

Obawy może budzić również sam proces, niektórzy mają lekki lęk przed zastrzykami lub denerwują się wynikiem.

Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu spokój - zabiegi są często podawane w mniejszych dawkach w częstych odstępach czasu, aby osiągnąć efekt, z którego pacjent jest zadowolony, a nie wszystkie na raz, aby uzyskać przytłaczającą zmianę.

Znieczulenie

Dla osób obawiających się bólu, kolejną zaletą tych zabiegów odbywających się w warunkach klinicznych jest możliwość podania znieczulenia miejscowego, gdy znieczulenie miejscowe nie jest wystarczające, a także zastosowanie najwyższej jakości instrumentów, aby leczenie było jak najmniej bolesne.

W pełni akceptowalne jest podjęcie decyzji o rezygnacji z leczenia po wstępnej konsultacji, chcemy, aby pacjenci byli zadowoleni, a nie czuli się zmuszani do zastrzyków czy wypełniaczy.

Zalecamy nawet okres "ochłonięcia" po konsultacji przed zarezerwowaniem niektórych zabiegów, abyś miał wystarczająco dużo czasu na zastanowienie się, czy jest to właściwa opcja dla Ciebie.

Co to jest estetyka twarzy? Są to zabiegi, które w subtelny sposób poprawiają wygląd twarzy, ale w równie dużym stopniu poprawiają samoocenę, pewność siebie i nastrój.

Mogą one poprawić Twój uśmiech i to jak się czujesz!

Więcej na: http://stomatologkrakow.net.pl

Socialmedia

Warte uwagi

Rodzinna stomatologia

Co robi dentysta rodzinny? Praca z dziećmi i młodzieżą wymaga cierpliwości i szczególnego rodzaju opieki. Jest to część tego, co odróżnia dentystę rodzinnego od lekarzy, którzy...

Nagłówek html

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adi ising elit sed diam nonummy nibh euismodti ncidunt utlaoreet dolore magna aliquam er autem vel eum iriure dolor ind .