Dentyści są zobowiązani do zapewnienia bezpiecznej opieki stomatologicznej i usług dla naszych pacjentów. W ten sposób chronimy pacjentów, personel i społeczność jako całość. Personel postępuje zgodnie z wytycznymi wydanymi przez ministerstwo zdrowia i będzie nadal poddawał ponownej ocenie, gdy nowe informacje staną się dostępne.

Jako pacjent zostaniesz najpierw prześwietlony na najbliższą wizytę podczas potwierdzenia. Badanie przesiewowe zostanie przeprowadzone w dniu wizyty. Badanie na Covid-19 będzie zawierało serię pytań, które są następujące:

  • Czy masz gorączkę lub czułeś się ostatnio gorąco lub gorączkowo (14-21 dni)?
  • Czy masz zadyszkę lub inne problemy z oddychaniem?
  • Czy masz kaszel?
  • Jakieś inne objawy podobne do grypy, takie jak zaburzenia żołądkowo-jelitowe, ból głowy lub zmęczenie?
  • Czy w ostatnim czasie wystąpiła u Pana/Pani utrata smaku lub zapachu?
  • Czy miał(a) Pan(i) kontakt z jakimikolwiek potwierdzonymi pacjentami z pozytywnym wynikiem COVID-19?
  • Czy Twój/jej wiek przekracza 60 lat? Czy masz choroby serca, płuc, nerek, cukrzycę lub jakiekolwiek zaburzenia auto-immunologiczne?
  • Czy w ciągu ostatnich 14 dni podróżowałeś/aś do regionów dotkniętych przez COVID-19?

Pytania te pomogą nam ustalić, czy powinni się ponownie wyznaczyć Państwa leczenie.

Zmiany w biurze

Niektóre gabinety podjęły decyzję o tymczasowym zamknięciu poczekalni dla dodatkowej ostrożności. W ten sposób mają nadzieję zastosować się do zalecenia o społecznym dystansie.

Zgodnie z zaleceniami, można wpuszczać ograniczoną liczbę pacjentów do gabinetu jednocześnie.

Wyjątek stanowią dzieci wymagające zgody i/lub pomocy rodziców oraz pacjenci niepełnosprawni lub starsi, którzy mogą potrzebować dodatkowej pomocy.

Ustanowiono również barierę ochronną dla recepcji i prosimy o uprzejmą obserwację miejsca pobytu za barierą. Chroni to nie tylko pracowników, ale również Państwa.

Pracownicy będą korzystać z zalecanych środków ochrony osobistej lub środków ochrony osobistej w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszych pacjentów i personelu. Choć może to wyglądać inaczej niż to, do czego jesteś przyzwyczajony, jest to konieczne.

To, wraz z uniwersalnymi środkami ostrożności, które zawsze stosowaliśmy, zapewni czyste środowisko stomatologiczne.

Pandemia COVID-19 spowodowała wiele niepewności, ale staramy się być na bieżąco informowani.

 

Socialmedia

Warte uwagi

Najlepsza żywność na 30, 40 i 50 lat

Zaktualizowano: 2/19/2020Twoje ciało zmienia się wraz z upływem życia, więc zmieniają się również jego potrzeby żywieniowe. Świetny artykuł na Health.com wymienia potrzeby żywieniowe...

Nagłówek html

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adi ising elit sed diam nonummy nibh euismodti ncidunt utlaoreet dolore magna aliquam er autem vel eum iriure dolor ind .