Dentyści są zobowiązani do zapewnienia bezpiecznej opieki stomatologicznej i usług dla naszych pacjentów. W ten sposób chronimy pacjentów, personel i społeczność jako całość. Personel postępuje zgodnie z wytycznymi wydanymi przez ministerstwo zdrowia i będzie nadal poddawał ponownej ocenie, gdy nowe informacje staną się dostępne.

Jako pacjent zostaniesz najpierw prześwietlony na najbliższą wizytę podczas potwierdzenia. Badanie przesiewowe zostanie przeprowadzone w dniu wizyty. Badanie na Covid-19 będzie zawierało serię pytań, które są następujące:

  • Czy masz gorączkę lub czułeś się ostatnio gorąco lub gorączkowo (14-21 dni)?
  • Czy masz zadyszkę lub inne problemy z oddychaniem?
  • Czy masz kaszel?
  • Jakieś inne objawy podobne do grypy, takie jak zaburzenia żołądkowo-jelitowe, ból głowy lub zmęczenie?
  • Czy w ostatnim czasie wystąpiła u Pana/Pani utrata smaku lub zapachu?
  • Czy miał(a) Pan(i) kontakt z jakimikolwiek potwierdzonymi pacjentami z pozytywnym wynikiem COVID-19?
  • Czy Twój/jej wiek przekracza 60 lat? Czy masz choroby serca, płuc, nerek, cukrzycę lub jakiekolwiek zaburzenia auto-immunologiczne?
  • Czy w ciągu ostatnich 14 dni podróżowałeś/aś do regionów dotkniętych przez COVID-19?

Pytania te pomogą nam ustalić, czy powinni się ponownie wyznaczyć Państwa leczenie.

Zmiany w biurze

Niektóre gabinety podjęły decyzję o tymczasowym zamknięciu poczekalni dla dodatkowej ostrożności. W ten sposób mają nadzieję zastosować się do zalecenia o społecznym dystansie.

Zgodnie z zaleceniami, można wpuszczać ograniczoną liczbę pacjentów do gabinetu jednocześnie.

Wyjątek stanowią dzieci wymagające zgody i/lub pomocy rodziców oraz pacjenci niepełnosprawni lub starsi, którzy mogą potrzebować dodatkowej pomocy.

Ustanowiono również barierę ochronną dla recepcji i prosimy o uprzejmą obserwację miejsca pobytu za barierą. Chroni to nie tylko pracowników, ale również Państwa.

Pracownicy będą korzystać z zalecanych środków ochrony osobistej lub środków ochrony osobistej w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszych pacjentów i personelu. Choć może to wyglądać inaczej niż to, do czego jesteś przyzwyczajony, jest to konieczne.

To, wraz z uniwersalnymi środkami ostrożności, które zawsze stosowaliśmy, zapewni czyste środowisko stomatologiczne.

Pandemia COVID-19 spowodowała wiele niepewności, ale staramy się być na bieżąco informowani.

 

Socialmedia

Warte uwagi

Przewodnik po zdrowych dziąsłach

Biorąc pod uwagę powszechność występowania chorób dziąseł - nie nie wspominając już o niekończących się reklamach produktów, które rzekomo pomagają złagodzić problemy z dziąsłami...

Nagłówek html

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adi ising elit sed diam nonummy nibh euismodti ncidunt utlaoreet dolore magna aliquam er autem vel eum iriure dolor ind .