Co robi dentysta rodzinny?

Praca z dziećmi i młodzieżą wymaga cierpliwości i szczególnego rodzaju opieki. Jest to część tego, co odróżnia dentystę rodzinnego od lekarzy, którzy skupiają się wyłącznie na wykonywaniu zabiegów restoratywnych lub kosmetycznych. Nasz przyjazny personel rozumie wyjątkowe potrzeby zapracowanych rodzin. Praktyka stomatologii rodzinnej wykracza poza wykonywanie zabiegów.

Stomatolodzy rozumieją, jak ważne jest włączenie edukacji w zakresie higieny jamy ustnej do naszych interakcji z pacjentami. Nastolatki, a zwłaszcza dzieci, są podatne na rozwój jamy ustnej ze względu na swoją dietę i niespójne nawyki higieniczne. Często próchnicy mogą zapobiec poprzez dwa razy do roku czyszczenie zębów, stosowanie odpowiednich technik szczotkowania i nitkowania zębów oraz stosowanie zabiegów profilaktycznych, które obejmują fluor i potencjalnie uszczelniacze.

Stomatolodzy rodzinni zapewniają również zabiegi na wszystkich etapach życia. Nastolatki i dorośli mogą skorzystać z Invisalign, podczas gdy starsi dorośli mogą wymagać niektórych zabiegów odtwórczych, w tym implantów stomatologicznych, które oferują naszą praktykę stomatologiczną.

Pracując w gabinecie dentystycznym przyjaznym dla rodziny, Twoja rodzina może czerpać korzyści:

Zapobieganie problemom dentystycznym: Będzie można wcześnie leczyć potencjalne problemy stomatologiczne, jednocześnie ucząc Twoje dzieci i młodzież dobrych nawyków higienicznych w jamie ustnej. Opieka profilaktyczna jest szczególnie ważna dla naszych młodszych pacjentów, aby mogli oni cieszyć się korzyściami płynącymi z dobrego stanu zdrowia jamy ustnej przez wiele lat.

Kompleksowe usługi stomatologiczne w jednym miejscu: Podczas gdy niektóre gabinety stomatologiczne skupiają się na opiece nad dorosłymi lub stomatologii dziecięcej, gabinety rodzinne oferują rodzinne zabiegi stomatologiczne dla pacjentów w każdym wieku, od dzieci do starszych dorosłych.

Doświadczenie w nauce: Wizyty u dentysty powinny być zabawne i edukacyjne dla Twoich dzieci i młodzieży. Doświadczeni stomatolodzy poświęcają czas na zapoznanie się z podstawami szczotkowania zębów, wyjaśniając jednocześnie, dlaczego właściwe nawyki higieniczne jamy ustnej są ważne.

Znajoma twarz: Ważne jest, aby dzieci miały zaufanie i czuły się komfortowo u dentysty. W gabinecie rzadko trzeba zgłaszać się na zabiegi, co oznacza, że cała rodzina może mieć dom stomatologiczny na każdym etapie życia.

 

Socialmedia

Warte uwagi

Zestresowany? Stwórz i utrzymaj równowagę...

Stawianie na pierwszym miejscu wymagań związanych z pracą i życiem osobistym może często prowadzić do stresu, nieszczęścia i spadku wydajności. Chociaż stres może czasami pomóc nam...

Nagłówek html

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adi ising elit sed diam nonummy nibh euismodti ncidunt utlaoreet dolore magna aliquam er autem vel eum iriure dolor ind .